| babyloving a întrebat:

Am niste intrebari despre One Direction. 1. Ce parere aveti despre cuplul Harry Styles si Taylor Swift? Credeti ca Harry o iubeste sau ca ea simte ceva? 2. Cu cine credeti ca e insarcinata Taylor? 3. Cum de au ajuns ei sa fie impreuna? 4. Trupa are vreun concert anul asta pe la noi sau nu? Funda cel mai detaliat raspuns!

Răspuns Câştigător
| cυρcαкє a răspuns:

Bună. :)

1. Păi nu mise pare că se potrivesc. Și în plus am auzit un zvon în care s-ar zice că Taylor ar vrea să-l despartă pe Harry de trupă și să cânte cu ea, dar nu știu dacă chiar este adevărat.
2. Eu cred că este cu Harry Styles, și uite aici un site care îmi afirmă propoziția : http://vdt.antena3.ro/......32783.html
3. Aici : http://www.eva.ro/......47192.html
4. Nu. Cică n-ar vrea să cânte în România pentru că n-au mulți fani. :-j De-ar ști ce e pe aici... :))

Pa, pa :-h.

2 răspunsuri:
| Stefanyax0 a răspuns:

1. Ce părere să am?, așa sunt drăguți împreună. dar nu cred că se potrivesc ( la personalitate), s-au certat o dată și acum s-au împăcat din nou.
2. Wtf? Taylor nu e însărcinată, cine te-a mințit?
3. Pentru că s-au plăcut unul pe celălalt oh go on
4. Nu, nu vor avea.