| Miru96 a întrebat:

Am o alunita maricica pe obraz, aproape sub ureche.Cum sa fac sa nu se mai vada? Cand fac sport, ca in rest imi las parul peste ea...sunt destul de complexata din cauza asta, m-am saturat sa imi pun tot timpul leucoplast. Un fel de machiaj, ceva? Sau, nu stiu... aveti idei? dau FUNDA si nu uitati:TPU si UPT!

Răspuns Câştigător
| TicTacUser a răspuns:

Nu.laso asa...parerea baietilor despre alunitele fetelor e una buna.sunt frumoase.stai linistita.:*. funda?

2 răspunsuri:
| pufoletedebomboana a răspuns:

Pai dati cu putin fond de ten pe ea. Succes!

| GossipGirl_2226 a răspuns:

De ce nu te duci la doctor sa ti`o scoata daca e mare? Daca nu vrei poti sa te dai cu fond de ten cum a zis si pufoletedebomboana.