| Dσℓℓу a întrebat:

Am o catelusa de rasa ciobanesc mioritic.Are o luna cam asa.Eu o am de 3 zile xD. Ce nume sa-i pun din astea 3?: Zara, Doly, Doll?happy...Sau daca aveti voi in cap niste nume frumoase dar potrivite pentru o ciobaneasca spune-ti.Va rog sa nu-mi dati lista aia de nume de caini dp netstraight face. Funda+Vooturi love struck.Mersiiiiiiii.

Răspuns Câştigător
| NinaaAlee a răspuns:

Ai putea sa ii pui și : Sara, Jessi, Lulu, Sasha, Abby, Alisa, Bella sau Daisy sunt foarte draguțehee hee iar dacă ar trebui sa aleg intre cele 3 nume eu as` alege Doly love struck acum depinde și de tine kiss
Bafta!

6 răspunsuri:
| Dσℓℓу explică:

I-am pus bella

| partygirlcool a răspuns:

Doly si unu care imi place mie Aly

| Bacteriuță a răspuns:

Cand eram mai mica am avut si eu un ciobanesc mioritic, acum am unul de Bucovina ^^ in general, astia si cand cresc, si cand sunt mici, sunt pufosi... deci i-ai putea pune un nume ceva in genul Pufi, Pufulete sau Fluffy happy
ai grija de ea ^^

| rox13yy a răspuns:

Buna,poti sa ii pui Fluffy ca e dragut sau Bijou, sau daca nu gaseste si tu niste nume mai haioase si mai nefolosite, eu de ex am o catelusa pe care o cheama Furnica(deoarece e mai micuta) si un catel Bobocel.si nah is niste nume originalerolling on the floor, nu m-am uitat dupa nume sofisticate sau alte chesti

| deea1music a răspuns:

Zara ii foarte fain happy imi placebatting eyelashes

| talentul a răspuns:

Dintre alea trei crd ca cea mai ptrivita este zara happy suna destul de binehappy dar eu iti pot recomanda sa ii pui numele de ADA este un nume scurt si frumos cainele il va retine mai usor daca pui un nume mai scurt si va reactiona mai bine la comenzi
sau SISI, DORA,... FUNDA? sper ca ti-am fost de ajutorhappy