| issabell1234 a întrebat:

Peste o saptamana o sa imi cumpar o catelusa pechineza care nu are mai mult de 1 luna! Va rog frumos sa imi dati si mie exemple de nume potrivite pentru rasa aceasta! Astept raspunsurile vostre si sper sa fie in numar tot mai mare ca sa am de unde alege si bineinteles sa pot oferii ravnita funda! Va pup!

Răspuns Câştigător
| viperra a răspuns:

Scrappy(screpi),misha,shama,fluffy,laila(ca si pe cateaua mea,leila,dar se citeste laila happy ), pepa, piffy, sper ca te-am ajutat, sa iti traiasca catelusa happy!

2 răspunsuri:
| Xenya a răspuns:

Http://www.animale.ro/nume-de-caini
Sper sa te ajute!
Multa bafta!

| Schemmer a răspuns:

Lucky(se citeste lachi), roxy, poff(se citeste puf)