| Zenzenzen a întrebat:

Buna! Am o curiozitate. Cunoasteti o modalitate de a obtine o diploma "falsa" pentru terminarea liceului? Pentru cele 12 clase, sau bac.

Multumesc!

14 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca vei gasi asa ceva, e clar ca vei fi fals(fara ghilimele), toata viata.

| Zenzenzen explică (pentru darrio2007):

Nu cred ca am notat sa lasati si pareri neimportante (fara ghilimele) la intrebare. Multumesc

| darrio2007 a răspuns (pentru Zenzenzen):

Nu ai inteles esenta raspunsului meu. O diploma „falsă" te ajuta doar sa termini liceul.
Dar in viata nu te vei descurca. Viata nu e usoara.
Iti vei da seama de asta dar mult prea tarziu.

| Zenzenzen explică (pentru darrio2007):

Am terminat cu liceul acum 10 ani. de atunci m-am descurcat extraordinar. Esenta tu nu o intelegi, ca eu nu am nevoie de consilierea si parerile nimanui ci de o simpla informatie (daca se poate).

| darrio2007 a răspuns (pentru Zenzenzen):

Daca ai terminat cu liceul cine crezi ca iti dă asa ceva dupa 10 ani?
Esti amuzant!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, sunt falsificatori profesioniști care îți falsifică orice document.

| Zenzenzen explică (pentru sadrian46):

Si cum as putea sa ajung la cineva de genul?

| sadrian46 a răspuns (pentru Zenzenzen):

Cauți, numai căutând poți ajunge, nu există altă modalitate. Sunt zone în care se utilizează asemenea talente. Caută cu imaginația. Eu am deja idee, dar nu pot să mă pronunț aici.

| Zenzenzen explică (pentru sadrian46):

Am cautat pe internet dar nu stiu cum pot sa ma "formulez" ca sa gasesc. Daca ati fi amabil ati putea sa imi scrieti in privat, as fi recunoscatoare.

| sadrian46 a răspuns (pentru Zenzenzen):

Nu pot nici în privat, dacă nu știu cu cine stau de vorbă. Iar pe internet, caută pe Dark Web. Dar nici acolo nu știi cu cine stai de vorbă, iar producerea de falsuri e caz penal.

| Zenzenzen explică (pentru sadrian46):

Daca puteti sa imi lasati in privat un nr de whatsapp, putem sta de vorba. Multumesc.

| Loveruuu a răspuns:

Da-mi un mesaj in privat

| Loveruuu a răspuns:

Am incercat sa-ti raspund la mesaj dar nu ma lasa, lasa-mi un mesaj pe whatsapp : 0785.535.440

| diplomebac a răspuns:

Trimite mail pe diplome.bac@outlook.com