| FataTPUpunctRo a întrebat:

Buna:)! Am o dilema:)) Deci stie cineva pe unde pot gasi un costum de baie, cu boxeri? ceva gen : http://costume-de-baie.meetmenow.ro/img/8/54.jpg dar sa fie si un pret rezonabil.Mentionez ca stau in Bucuresti:)

Răspuns Câştigător
| Barbie15 a răspuns:

Se gasesc in IDM, sau SIR si sunt destul de ieftinehappy
de asemenea gen boxeri se mai gasesc si in Carrefour Militarihappy dar nu am vazut decat pe turcoaz si albhappy
si in rest se mai gasesc in Zara, dar e cam 4-5 milioane unul, si e si materialul de cacao. asa ca incearca in IDM / SIR:* Bafta:*

3 răspunsuri:
| deea07 a răspuns:

Nu ti-l lua cu boxeri, ca o sa te bronzezi ciudat, i-ati unii normalibig grin

| FataTPUpunctRo explică:

@deea07 :deja sunt bronzatalaughing si asa, stau doar 1 zithinking oricum mersi de sfat:*

| FataTPUpunctRo explică:

@Barbie15: Mersi multlove struck