| Punky a întrebat:

Am o dilema, si nu sunt singura! Aveam un prieten pe facebook la care ma uitam mai des.De cateva zile ii scriu numele si nu imi apare.Am crezut ca poate si-a blocat facebookul dar am vazut astazi ca altii ii pot vedea contul. Mie nu imi apare nimic atunci cand caut. Stie careva care e cauza problemei?

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Buna! Daca nu iti mai apare la prieteni si nici pagina cand o cauti, inseamna ca te-a blocat.

| Punky explică:

Am pus pe un prieten sa-mi dea block, si chiar daca imi daduse puteam sa vad ca are cont, doar ca nu il puteam vedea.

| DeN1 a răspuns:

Poate ti-a dat block...