| Bubbles a întrebat:

Am o intrebare care as vrea sa raspundeti sinceri... Am inceput sa fiu reprezentant AVON credeti ca ar trebui sa continui sau sa renunt? dau fundita pentru cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Daii_4342 a răspuns:

Daca nu ai comenzi mai bine renunti, nu are rost sa te complici, in plus nu ai nimic de castigat, poti sa iti petreci timpul facand ceva pentru tine, sau iesind cu prietenii, sau alte activitati de varsta ta ( nu stiu cati ani ai, dar sunt sigura ca ai ceva mai bun de facut decat sa iti incarci timpul liber si sa iti complici viata, pentru ca se vor complica multe lucruri daca continui, crede'ma). Tu stii ce e cel mai bine pentru tine!happy

3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă îți faci propria ta rețea și ai vânzări de peste 500 ron lunar, da!
Pa, pa.

| StaceyG a răspuns:

Nu vad de ce ar trebui sa renuti daca iti place sa fi reprezentant AVON atunci coninua.

| criss10 a răspuns:

Cred ca ti-ai dorit mult sa devii reprezentant si nu cred ca este bine sa renunti. nu te obliga nimeni sa faci lunar comenzi.Probabil te-ai obisnuit si tu cu cateva produse si ar fi pacat. Iti pot propune si alte oferte. Mai gandeste-te ca sa nu-ti para rau mai tarziu.
INSCRIU REPREZENTANTI; INFINITY:cosmetice, parfumuri, bijuterii, textile, detergenti, electice, electronice, papetarie, art. uzcasnic, imbracaminte.comisioane 15-30%, livrare prin curierat.Vizitati catalogul on-line http://www.infinity-trade.ro
E-BIJU-o bijuterie este mereu un cadou perfect.
catalog www.ebiju.ro
AVON-catalog on-line www.avoncosmetics.ro

Pentru relatii suplimentare trimite mail la adresa raceancecilia@yahoo.com
Rog seriozitate.