| x3Clover a întrebat:

Voi ce credeti? sa ma fac reprezentant Avon?

8 răspunsuri:
| Vokii a răspuns:

Cum vrei. dar trebuie sa ai macar vanzare de 2 mil la fiecare catalog care ti-l da.

| loveana a răspuns:

Si eu sunt reprezentant si crede-ma ca ai de castigat daca te faci si u, si nu trebuie sa faci comanda de minim 2 mil din fiecare campanie, trebuie sa o faci de 1, 2mil doar daca vrei sa nu mai platesti transportul, si daca ai comanda de peste 1, 2 mil primesti si un discount(uite discountul pe care il primesti in functie de comanda http://www.avonmania.ro/......-2011.html ). Deci parerea mea ar fi sa te faci, pentru ca nu ai nimic de pierdut.;) Daca vrei sa mai sti ceva imi poti lasa un mesaj.:* +ca vei primi si un cadou cand te vei inscrie.

| x3Clover explică (pentru loveana):

E adevarat ca daca vrei sa iti vina comanda fix acasa(adusa de curier) trebuie sa platesti indiferent de comanda?

| loveana a răspuns:

Daca dai comanda in primele 2 saptamani de campanie iti vine gratuit, asta daca ai si comanda de peste 1, 2 mil, si daca o dai dupa, adica in a 3-a saptamana si ai comanda de peste 1, 2 mil iti vine la posta gratuit si daca vrei sa vina acasa, atunci mai platesti 8 lei in pus. Daca vrei sa mai sti ceva ma poti intreba.winking

| x3Clover explică (pentru loveana):

Lasa-mi id-ul tau:*

| loveana a răspuns (pentru x3Clover):

Trimite-mi tu un mesaj cu id-ul tau ca eu nu pot trimite mesajewinking:*