| JenniferJannet a întrebat:

Am o intrebare: ce pot face la o petrecere in "pijamale"? in afara de karaoke sa ne machiem una pe alta si sa facem de mancare?

Răspuns Câştigător
| Monykka a răspuns:

Hello! poti incepe cu
1. Ati putea vedea un film de groaza
2. Sa vorbiti despre baietiihappy
3. Sa jucati carti, adevar si provocare, sticluta si multe chestii de genu asta
4. Luati din dulap sau duceti-va de acasa tocuri si haine... inbracati-va cu el si asortativa, plimbanduva ca si al NEXT TOP Model
5. Faceti concursuri cu juriu si diplomeebig grin
Sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| eu4you a răspuns:

Sa barfiti,daca are vreuna din voi telefon Android sa isi descarce un joc de adevar si provocare,si mai era un joc in care desenai o broasca pe o hartie,te legai la ochi,te dadeai cu ruj si incercai sa pupi foaia, si, cine treusea sa sarute broasca pe buze (legata la ochi, bineinteles), castiga jocul.Si,piesa de rezistenta:va uitati la poze cu baieti la bustul gol (si numarati patratelele)

| denisa_2713 a răspuns:

Hei jennifer poate o sa-ti placa ideea vizionarii unui film