| IAmYourTeddy a întrebat:

Hei! Azi dau o petrecere in pijamale si nu stiu ce activitati sa facem..Va rog idei cat mai noi( fara karaoke sau bataie cu perne, sau ceva de genu) =)

Răspuns Câştigător
| Neo12 a răspuns:

Puteţi să jucaţi tot felul de jocuri online, să vă uitaţi la un film frumos, să ieşiţi seara să aruncaţi o petardă în curtea vecinului sau în faţa blocului. Luaţi-vă de ronţăit şi puteţi juca adevăr sau provocare, cărţi, rummy, intraţi pe omegle. Faceţi farse la telefon.

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa va bateti cu sampon laughing

| frostxtq a răspuns:

Jocuri de cultura generala, mima, adevar sau provocare happy

| MARRInna16 a răspuns:

Vorbiti de baieti, mai barfiti ce se intampla pe la scoala, poti sa le ceri parerea si invitatelor

| marioi a răspuns:

Ati putea sa organizați un concurs de glume, un concurs in care trebuie sa recunoașteți triluri de păsări (le poți descarca online, sau pur și simplu caută pe youtube), uitați-vă la un film, jucati cărți sau diferite jocuri pe tablă (gen Monopoly, Piramida, Comoara Piraților). Uite cateva sugestii de filme: HUNGER GAMES, MAREA MONSTRILOR, SINGUR ACASĂ [ dacă nu știai, și vrei să te uiți, exista și episodul 4], sau dacă nu filme, desene animate: IN CAUTAREA LUI NEMO, BAMBI (1 SAU2), sau ce vrei tu.
Însă nu uita! Esențialul e să vă distrați.
SFAT:În locul chipsurilor sau al pizzei încercați legume (de preferat morcovi) pe bază de iaurt sau o salată de fructe cu ananas, portocale, lămâie, mere, orice vrei.

| daly99 a răspuns:

Draga mea gaina, deci fiti atenti ea nu a formulat corect ideea deci eu sunt una dintre participante si sunt un pic cam nebuna barfa fiti sigur ca o facem dar alte variante va rog nu plictisitoare si gaino da.mi funda