| no_5867 a întrebat:

Buna am o intrebare credeti ca sunt grasa am un 1, 60 si in jur de 50 de kg eu ma consider foarte grasa dar...
multumesc

Răspuns Câştigător
| Adolescentul a răspuns:

Buna again, si eu am avut sincer asemenea complexe si inca mai am insa nu la fel de mari, inaltimea ta este ok la greutatea ce o ai. Daca ereai mai inalta da erea nevoie sa ai o greutate apropiata inaltimii tale, cum u ai 1. 60 si greutate 50kg, este foarte bine, daca aveai 1. 85 greutate batea in jur de 60 de kg.Ai grija de tine si nu mai i`ti face atatea grijii in privinta greutati si a inatimi si a alotor minuni. Pup

27 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, nu esti deloc grasa, ti se pare, esti perfecta in raport cu inaltimea daca ai 1, 60 si 50 kg, este foarte bine si nu ai de ce sa iti faci griji!

| madalicious a răspuns:

La inaltimea si cele 50 kg nu esti grasa.depinde de fapt in ce loc ai u adunata grasime daca pe burta inteleg de ce. Dar asta nu inseamna neaparat ca esti grasa poti scapa usor de acel surplus de kg in plus[daca crezi ca ai].

si ca sa continui la intrebarea ta.=> dar... nu ar trebui greutatea e normala.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Poate tu, eu nu cred ca esti.

cami
| cami a răspuns:

... dar, nu esti.
cu placere!

| daniDeeDee a răspuns:

Esti bine.hee hee

| miauu a răspuns:

Cum sa fii mei grasa. e normal. daca ai avea 1, 65 ar trebui sa ai 55 de kg.si etc

| simoSTAR a răspuns:

Doamneee...eu am 1-60 si cam 42 de kg si sunt complexata ca sunt f slaba...si nu pot sa ma ingras deloc sad

| tweety_8071 a răspuns:

Ar trebui sa mai slabesti 2 kg. fetele trebuie sa aiba cu 12 kg mai putin decat inaltimea.si baietii cu 10winking
succes:*

| SweethearT a răspuns:

Si eu am 1, 61 si am 48 de kg, deci eu cred ca e foarte ok.Nu fi complexata esti super bine cum esti. ce sa zica femeile care chiar au o greutate cam mare laughing?

| citron a răspuns:

Ai greutatea perfecta raportata la inaltimea ta

| betty17 a răspuns:

Am 1 60 si 53 de kg si nu sunt grasa deloc...nu sunt plata la burta am putin dar nu ma plang, merge, pot sa o fac sa nu se vada deloctonguetongue
deci tu cu 50 de kg nu esti deloc grasawinking
odata alergam pe stadion cu colegele si ma intalnesc cu un coleg care ne intreaba ce facem, iar noi ii raspundem,, incercam sa slabim putin"iar el rade si zice ce sa mai slabiti nu aveti celaughing

succes

| SaRiNoOtZa a răspuns:

Buna nu esti deloc grasa pentru inaltime pe care o ai.La inaltimea ta este normal sa ai 50 de kg. Nu trebuie sa te consideri grasa pentru ca asta poate deveni o obsesie mai tarziu.Alte fete ar dori sa aive greutate pe care o ai tu.Nu incerca sa slabesti esti perfecta. P. S daca grasime este situat in jurul burti ar trebui sa faci cateva abdomene.

| Tweety-love-Minnie a răspuns:

Buna. Nu esti grasa deloc! esti perfecta kiss...

| anonima16 a răspuns:

Nu esti grasawinking

| madDa_1471 a răspuns:

Eu am 1, 60 si ceva laughing si am vreo 45 kg...:-s[lumea zice ca arat bine da eu tot zic ca sunt un pic grasutsaoh go on rolling on the floor ]

oriqm ce vreau sa zic e ca nu esti grasa :Owinkingwinkingwinking!

pooop'Sz

| yoooo1990 a răspuns:

Sal.Am o colega in clasa care are 58 de kg. Ea vrea sa ajunga la greutatea ta de acum. Iar u te consideri grasa, la felul cum arati?

| ilovebillkaulitz :* ex adryanna a răspuns:

Buna...nu esti deloc grasa...

| no_5867 explică:

pardon scuze nu m-am exprimat corect am vrut sa zic ca am 49-50 dar stiu ca nu ma credeti dar asta este...

| necunoscutul a răspuns:

Dupa inaltime trebuia sa ai 60kg, asta inseamna ca ai -10kg asa ca trage concluzia.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O poza nud sa vad si eu ca asa nu`mi dau seama laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da nu ma m-ai votatzi stupid ca am dreptate. Daca vrei adevarul, iti spun adevarul: ai mult pentru 160 inaltime. Nu cred ca iti trebuie un medic nutritionist sa-ti spuna asta si sincer nu`ti spun pentru ca am fost votat cu stupid, ci iti spun adevarul happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz, am uitat sa mentionez de ce am spus ca ai cam multe kgtongue Pentru ca ai scris ca ai in jur de 50kg ceea ce inseamna ca ai peste 50kgtongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai, esti foarteee grasa...eu sunt obeza chiar, am 1. 61 si 53 de kg(asta acum, caci in urma cu vreo 2 luni aveam 58!)pfff, cand primesti o dieta buna sa-mi trimiti si mie un privat, cred ca o sa innebunesc daca nu ajung la 40!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, in niciun cazz

| nastika11 a răspuns:

Ah, esti normala

| Iooooooooo... a răspuns:

Hei. nu esti grasa deloc. stai linistita. toate fetele spun asta. dar de fapt tu nu te vezi cum te vad altii. si dupa cate ne'ai spus u mai sus nu esti grasa deloc. so chill out! happy

| crisstinik a răspuns:

Nu esti deloc grasa! La fete greutatea trebuie sa fie cu 10 kg mai mica decat inaltimea...deci la tine e perfect! Nu-ti mai faci griji si complexe...nu ai de ce!