| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU inca o intrebare: am 12 ani 1.68.m si 49 kg credeti ca sunt grasa?

Răspuns Câştigător
| Mariaaa234 a răspuns:

Esti foarte bine, dar ar fi trebuie sa ai 56kg.Mentina-te prin sport OK?

9 răspunsuri:
| anonima1995 a răspuns:

La inaltimea pe care o ai nu esti grasa absolut deloc.

| Bambicuochiiverzi a răspuns:

Nu nu esti grasa deloc.

| Analiaa a răspuns (pentru Bambicuochiiverzi):

Ok ma bucur

| Analiaa a răspuns (pentru Bambicuochiiverzi):

Imi raspundeti si la cealalta intrebare?

| Sashavalentine a răspuns:

Ai trebui sa ai 58 de kilograme deci nu esti grasa... esti super slabdupa mine laughing

| Iulia100rock4ever a răspuns:

Nu.eu am 13 ani sh 1.65.nu esti deloc grasa termina cu prostiile ai o inaltime peste normala pentru varsta ta

| Analiaa a răspuns:

Auzi eu ma ingras mult la fese si coapse exista ceva exerciti pentru asta?

| Fefe22 a răspuns:

Esti slaba. Inaltimea-10=greutatea ideala. 1.68-10=58 kg Ai cu 10 kg mai putin asa ca nu esti grasa. Arati ca un manechinwinking