| anonim_4396 a întrebat:

happy Buna ! Am o intrebare... Cum a fost primul vostru sarut ? Eu cred ca sarutul este un pas important si nu poti sa faci asta cu oricine. Care este parerea voastra?

Răspuns Câştigător
| foxsilver a răspuns:

Normal ca nu poti saruta pe oricine, asa la intamplare.Si este,intr-adevar foarte important, dar nu numai prima oara, ci de fiecare data.Sarutul este chiar un mod de comunicare,el poate tine loc de cuvinte, uneori, pentru ca exprima forta iubirii tale.

2 răspunsuri:
| iubaretulcata a răspuns:

Buna bianca normal este un pas important nu poti sa te saruti cu toata lumea cu oricine ...iti doresc tot binele din lume

| DamianIan a răspuns:

Eu primul sarut l-am avut cu o colega de clasa care ma placea. Si eu mie mi se pare draguta. Ne-am sarutat in fata clasei, si a fost foarte frumos.
Da. Nu poti sa te saruti cu o persoana pe care nu o placi, cu care nu te simti bine. Primul sarut cred ca e important si mai ales e important intr-o relatie.