| AstadaNume a întrebat:

Am o intrebare: Cum as putea invata sa dansez in cluburi? De exemplu nu prea stiu in club cum sa dansez cu partenera, ii pun mana pe fund si ii misc fundu in stanga si in dreapta marog, dar niciodata nu imi iese, pentru ca ea tot timpu se misca mai repede decat mana mea. Dar nu stiu, alte modalitati de a dansa cu o partenera in club. Adica eu ii tot vad pe ceilalti cum danseaza, dar nu pot sa fac exact ca si ei. dati-mi si mie niste filmulete sau stiu si eu ceva sfaturi...Multumesc! Dau fundita aceluia care ma ajuta cel mai mult! De exemplu pe melodia welcome to st tropez cum dansati cu partenera?

1 răspuns:
| Guby a răspuns:

Sall frate cand e vorba sa dansez cu partenera in cluburi majoritatea noastra baietii nu prea stim dar sti. ar fi mai bine sa lasi melodia sa te conduca. Sucess.