| hurleyme a întrebat:

Am nevoie de ajutor,cred ca am o problema psihica.
Mai exact nu pot dansa. Desi vreau, de fiecare data cand merg in club nu sunt in stare sa misc un deget, pur si simplu nu ma pot forta sa fac asta.Nu stiu daca am vreun retard si nu ma pot coordona sau o problema de orgoliu(nu suport ideea ca cineva m-ar putea judeca) dar in loc sa dansez intotdeauna ma umplu de furie cand sunt pe un ring de dans.Ma gandesc sa caut cursuri de dans dar nu stiu daca o sa ma ajute.Lumea imi spune ca degeaba, ca nimeni nu iti v-a spune: misca mana dreapta, coboara mana stanga etc.Lumea spune ca daca nu sunt dispus sa improvizez sunt o cauza pierduta.Nu stiu daca sa apelez la cursuri sau la psiholog.

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Mna... cursurile nu sunt o idee rea deloc, dar nici 100ml wiskey

| Miriamj a răspuns:

Am aceiași problema, urmăresc si eu răspunsurile