| brokegirl a întrebat:

Buna am o intrebare :

Cum as putea sa imi fac parul roscat?
Nu vreau sa il vopsesc, am auzit de un NUANTATOR care trece la cateva spalari thinking
Mentionez ca sunt inca la scoala deci as vrea sa ma vopsesc cam prin vara sau in vacante (sa mearga jos culoarea )

Cine ma poate ajuta cu niste sfaturi bune poate chiar din propria experienta i-as fi recunoscatoare

Mersi mult :X

1 răspuns:
| Cozac_Bogdan_1988 a răspuns:

Du-te prin librari si intreaba de colorant de par are multe culori ii spui ce culoare vrei si il aplici pe par se spala la prima sau a doua spalare PS:unele colorante de par sunt foasrte proaste si daca excesezi cu el o sati cada parul dar nu tot cateva fire