| Nicole1234 a întrebat:

Buna:)! Am o intrebare, dau funda si vot.Am vazut mai multe bloguri care la sfarsitul linkului nu au blogspot.com, wordpress.com de exemplu: http://www.dulcegarii-culinare.ro/ dar la al meu apare www. bellamitzy. blogspot.com. Intrebarea este ce pot sa fac ca sa nu imi mai apara la sfarsitul linkului blogspot.com?

1 răspuns:
| Sclipiciosu a răspuns:

Poi uite trebuie sa stii sa-l modifici cum sa-l faci sa nu apara eu stiam dar intreb pe un prieten carestie si te tin la curent ok?
Fundita?