| Alëxąndŕą a întrebat:

Buna am o intrebare de ce se saruta oameni mie mi se pare scarbos sa faci schimbi de scuipat cu altcineva sau sa it bage cineva limba in gura e dezgustator cum se poate asa ceva?

10 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Frate, deci aveti un stil de a pune problemastraight face
Mozol, schimb de scuipat. Daca viitorul presedinte va fi din generatia asta, ma mut la Polul Sud unde sunt vulpile argintiismug
Deci, nu.Nu e scarbos.Nu te umpli de saliva lui/ei ca un monstru pentru ca nu incepi sa salivezi ca la fripturaoh go on

| marrr a răspuns:

Si cand o vei face pentru prima oara iti va placea si vei vrea mai multlaughing.

| perro12 a răspuns:

Este un mod de a arata afectiunea fata de partener. Apropo ai sarutat vreo data? happy Ma refer la "french kiss" si cati ani ai?

HF happy

| Xonia a răspuns:

Pun pariu ca ai pana in 13 ani.
O sa vezi ca atunci cand mai cresti nu o sa ti se mai para scarbos.

| cristal_7578 a răspuns:

Nici macar nu stii despre ce vorbesti.
ai sarutat vreodata ca sa vorbesti asa despre sarut?
totii oamenii care se iubesc se saruta(chiar si cei care nu se iubesclaughing ), e o modalitate prin care poti sa ti exprimi iubirea...
cand o sa ai parte de primul tau sarut nu o sa mai gandesti asa.happy

| SlowLikeSnow a răspuns:

Nu-i asa ca nu ai mai mult de 11 ani? ai sa ajungi la o varsta in care iti vei dori sa te saruti cu un baiat pe care il placi.

| loveiseverything a răspuns:

"sa faci schimbi de scuipat cu altcineva sau sa it bage cineva limba in gura" se numeste french kiss si crede-ma nu e scarbos...cand iubesti o persoana nu o sa-ti para scarbos sa-i "bagi limba in gura", cred ca esti prea mica si de aceea ti se pare scarbos sau nu ai intalnit persoana potrivita.
Dar daca chiar ti se pare atat de scarbos te poti saruta normal adica sa-ti folosesti doar buzele, nu si limba.
Cum zicea si perro12 e un mod de a arata afectiune!
happy

| Shnitzy1324 a răspuns:

Ce atita aveti ma pun pariu ca ai?!
fata doar a intrebat. carei problema voastra?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

LoL mai nu ai mai mult de 10 nu e scarbos e fain

| SaveMe a răspuns:

Asa-i ca ai 10 ani?
Fata, peste cativa ani o sa te saruti si tu asa, chiar daca acu zici " Vai, ce scarbos vai vai vai" atunci nu o sa ti se mai para scarbos.

Lasa ca vezi u mai departe tongue.
P. S - Nu`i deloc scarbos si maikta si taiktu fac asta.