| Avril456 a întrebat:

Scuzati de intrebare, ma confrunt cu o mica problema.La sexul anal penisul intra in locul de unde ies si excrementele. Iubitul meu vrea asta dar mi se pare can scarbos, sa o bage acolo unde ies excrementele.Dar in filmele porno penisul de ce nu se murdareste? As vrea si eu.Cum sa fac sa nu i se murdareasca pentru ca e dezgustator?

11 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Igiena impune ca inainte de sex anal, sa faci o clisma.

| Avril456 explică (pentru Brigaela):

Si cum sa o fac?

| Brigaela a răspuns (pentru Avril456):

Iti cumperi un aparat special de la farmacie, citesti prospectul si gata

| alina2k18 a răspuns:

Clisma inainte si merge treabawinking
Spor la ANALEwinking

| mihaicelsfant a răspuns (pentru alina2k18):

Ce e clisma?laughing

| mihaicelsfant a răspuns (pentru alina2k18):

Nu am stiut ca trebuie sa faci asa ceva pentru anallaughing

| darrio2007 a răspuns (pentru mihaicelsfant):

Nu faci tu. Ea.

| mihaicelsfant a răspuns:

O sa te doara rau fato..acuma depinde ce puta arelaughing daca nu vrei nu o fa. daca te iubeste te va intelege

| Avril456 explică (pentru mihaicelsfant):

Doare sexul anal?

| mihaicelsfant a răspuns (pentru Avril456):

Dap