| Jasmiiiinnne a întrebat:

Am o întrebare. De ceva timp am senzaţia că cineva mă tot urmăreşte. Chiar nu ştiu de ce am această senzaţie... Se poate face ceva? Mulţumesc pentru răspunsuri! Dau fundă! happy

5 răspunsuri:
| ElectronicSound a răspuns:

Nu stiu sigur, dar cred ca ai patit ceva, te-ai speriat sau ceva de genul. Faza cu psihologul e cam creepy dar eu zic ori sa descoperi ce tea speriat ori poate vezi fantome...

| Jasmiiiinnne explică (pentru ElectronicSound):

Păi problema este că 3 prieteni foarte buni au murit în accident şi din acea seara se întâmplă totul. Dar şi înainte de asta s-a mai întâmplat. Nu am cum să văd fantome. Nu sunt nebună laughing!

| ElectronicSound a răspuns (pentru Jasmiiiinnne):

Glumeam doar!

| Jasmiiiinnne explică (pentru ElectronicSound):

Inteleg, dar totusi, nu-i caz de gluma. Chiar vreau un raspuns cat de cat serios. Nu glume!

| ElectronicSound a răspuns (pentru Jasmiiiinnne):

Stiu si scuze pentru aia. Eu zic sa vorbesti cu cineva specializat (stiu cum suna dar poate chiar e o problema grava)