| Condratt a întrebat:

Am o intrebare, eri a fost un film pe proTV dupa amiaza cu doi politisti de culoare ce s-au deghizat in doua fete blonde...la un momentdat se afla intr-un club cu inca un negru mare si canta o melodie gen hip-hop si era ceva de genu:"ooo everybody..." imi poate spune cineva cum se numeste melodia.

2 răspunsuri:
| IzabellaLoredana a răspuns:

Filmul se numeste "White Chicks"

http://www.youtube.com/watch?v=oFrR-nXmawg

:)

| Condratt explică (pentru IzabellaLoredana):

Stiu doar ca la un momet dat cand ajung fetele si negrul in club se aude o melodie gen hip hop ceva de genu.:"ooo everything..."cum se numeste melodia?