| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare este bine ce fac el mereu imi spune ca vrea sa faca dragoste cu mine dar eu nu sunt sigura ce sa fac

6 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, depinde de ce relatie aveti, de cat timp sunteti impreuna, daca va iubiti si aveti incredere unul in altul, dar nu te lasa dusa de nas ca multi vor doar sa profite...

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Cum stai la capitolul curaj? Uite o sugestie. Spune-i că o să preiei tu iniţiativa când vei vrea să faceţi dragoste şi să nu îţi mai spună. Şi fă-o doar când vrei să o faci. Nu din cauză că te presează. Ăla se numeşte viol - chiar dacă e în cuplu.

| Encore a răspuns:

Pai e ceva normal, daca va iubiti si ai incredere in el de ce nu...

| alessyca a răspuns:

Poi daca nu esti sigura pe sentimentele tale nu o face pentru ca mai tarziu o sa regreti. ai grijahappy e viata ta si trebuie sa incerci sa iei cea mai corecta decizie, asta pentru binele tau.

| RappK a răspuns:

Hei. daca nu simti nevoia sau sa crezi ca nu esti pregatita stai cumintebig grin

| Jupiter a răspuns:

Nu te lasa prostita. Fa-o cand te simti pregatita, cand esti sigura ca vrei.