| Dedey_9143 a întrebat:

Hei... as avea nevoie de un sfat...
Prietena mea mi-a spus ca vrea sa faca dragoste cu mine.
Problema este ca atunic cand este o ocazie sa se intample asa ceva.
Se sperie si spune ca nu vrea, semn care arata ca nu este pregatita.
Ce as putea face eu, cum ar trebui sa ma comport ca ea sa se simta sigura
pe ea si intr-un final sa reusim sa o facem?

1 răspuns:
| tuGatita a răspuns:

Bai dar nu o grabi! asteapta si tu. comporta-te frumos cu ea si nu ii vorbi de sex toata ziua. fa-i mici cadouri, atentii chiar cate o floare. arata-i ca o iubesti. si cand sunteti voi 2 preludiul e fff important. pregateste ceva de mancare, un vin rosu si iubesti-o cum poti tu mai bine. dar nu o dezbraca dupa 10 min. stai macar jumatate de ora daca nu chiar si mai mult