| xLove a întrebat:

Am o intrebare: Ieri mi-am facut un nou cont pe TPU. Am mai avut un cont, insa nu prea mi-a placut. Era facut in 2011. De atunci s-a schimbat foarte tare TPU. Si daca vreau sa Evaluez un raspuns imi spune ca nu sunt inca senior, sau asa ceva.
Intrebarea este: Cand devin senior, si cum?
Intrebare 2: De ce cand sunt pe profilul meu de TPU imi apare la intrebari postate de mine,, 0" cand eu am postat 2 intrebari pana acum ( Aceasta e a 3-a). Acolo imi apare ca am postat 0 intrebari dar la notificari imi apare ca X mi-a raspuns la intrebare. Si am dat si funda. De ce imi scrie ca am postat 0 intrebari?
Ofer fundita.batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| CannbalCorpse a răspuns:

Desi senior daca contul tau este mai vechi de 10 zile si ai dat 100 raspunsuri.
Dureaza ceva pana apar intrebarile happy!
Sper ca te'am putut ajuta!

3 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Iti trebuie 10 zile de logare pe TPU si 100 de raspunsuri.

| oOSaritaOo a răspuns:

10 zile+100 de raspunsuri, asa stiam eu.

| IncorrectUsername a răspuns:

1big grinupa 10 zile si 100 de raspunsuri date devii senior.
2:Nu stiulaughing