| ALYalytza2012 a întrebat:

Buna TPU eu sunt noua pe aici mi-am facut cont ieri dar am incercat sa fiu activa am raspuns la ceva intrebari dar cand imi vizualizez profilul spune ca nu am raspuns la nici o intrebare puteti sa-mi spune-ti de ce 'funda' scuze categorie

3 răspunsuri:
| Musique a răspuns:

Bine ai venit pe TPU.
Stai liniștită, în câteva ore se vor actualiza toate răspunsurile/întrebările pe care le-ai dat.E o chestie de timp.
Dacă mai ai alte nelămurire legate de site citește aici: http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente
Baftă în continuare!

| Gabyy32 a răspuns:

Asteapta pana cand ti le vor aproba raspunsurile

| LIN2010 a răspuns:

Putina rabdare si se rezolva, poti continua sa dai raspunsuri celor ce asteapta, astfel ajuti comunitatea TPU. Felicitari pentru hotararea de a accede.