| Dσℓℓу a întrebat:

Am o intrebare in legatura cu Celestial Metin2.Cand intru in map 100 se face un lag de ramane imaginea nemiscata, se misca in reloare ori se blocheaza.Acum 2 zile mergea perfect.La niste prieteni le merge binisor. Ce sa fac e chiar enervant.Am incercat sa dezinst si inst jocul dar nu e de la asta.Acum 2 zile mergea perfect si asta ma face sa cred ca e ceva de la minestraight face. Net-ul il am bun.Sau sa intru pe ch1 in oras nu am sanse.Cu greu reusesc pentru ca se blocheazahappy. Pe alte metine tot asa de aglomerate imi merg perfect toate chestiile asteastraight face. Ce sa zic astept pareri. Aaa si ...inca ceva... in local disk D am bagat folderul cu metin si am 23 gb liber.In ocal disk C am doar 14 mblaughing( restul ocupat de fisierele windowsului). Ms mult funda si voturi.Va rog raspuns cat mai rapid ca am nervisad. ad id nebunie_rozz22 pentru a`mi explica voi mai multe! Pop va besk:*:*

5 răspunsuri:
| Dσℓℓу explică:

Placa video am schimbat`o acum mai putin de 1 an ca s-a stricat tot din cauza metinului. Numai ca din cauza lui metin2 ro.Virus nu amhappy si oricum nu ar avea leg. Posibil de la placa de retea?thinking Dar nu cred.Astept raspunsuri. Daca era de la placa nu mergea acum 2 zilelaughing

| Arthiom a răspuns:

Pai acum depinde si de cata memorie ram ai.
De exemplu daca ai memoria ram mica atunci automat ti se va face lag la metin. Totusi, ai spus ca in urma cu cateva zile mergea perfect, asta ar putea fi din cauza ca in mapa lvl 100, adica zombieland la oricine se face lag de la un timp; asta pentru ca sunt foarte multi mobi acolo.

| Youcomewithmeinhell a răspuns:

Asta e din cauza la placa de retea sau placa video mie misa intamplat ori ai viruss si nu-ti da voie sa te joci funda?

| N0m1nD a răspuns:

Incearca sa faci spatiu in disk local C
Cred ca din cauza aia este
Funda?

| nebunu_1666 a răspuns:

Man fii atent intra pe site scrieti contul si cauti pe akl unde is date contului si dai pe undeva scrie (reset)! dai akl si te da map1 si man apropo nu stiu mai merge celestialu?