| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare in legatura cu The Vampire Diaries big grin.
Tot aud de la cei care au citit cartile ( o sa le citesc si eu ) ca Elena ramane cu Stefan, dar eu stiam ca nu a aparut ultima carte deci de unde stiti ca o sa ramana cu el?
Ms anticipat plus funda :*

2 răspunsuri:
| Andreea6031 a răspuns:

Eu sper ca pana la urma sa ramana cu Damon, sincer imi place foarte mult cuplul care l-ar putea forma cei doi. Exista o chimie extraordinara intre aceste doua personaje.

| Adynanana a răspuns:

De fapt in total sun 7 carti :sunt 2 cicluri.
1~cel cu cartile 1-trezirea [atunci Elena e cu Stefan ]
2-lupta [Tot cu Stefan, dar apare si Damon ]
3-furia [Tot cu Stefan, si o transforma in vampir ]
4-reunirea [Tot cu Stefan -aici e spirit Elena]
2~Intoarcerea : cartea 5-Caderea Nopti [aici e tot cu Stefan]
cartea 6 -Suflete umbra
cartea 7 - nu a aparut inca
sper ca te-am ajutat
P.S-cartea nu are nicio legatura cu filmul -serios laughing