| kitisupercool a întrebat:

in legatura cu The vampire diaries, vreti ca Elena sa ramana cu Stefan sau cu Damon?

9 răspunsuri:
| mariacris98 a răspuns:

Cu Damon, dar pana la urma cred ca va ramane tot cu Stefan.

| Amelya02 a răspuns:

As vrea sa ramana cu Damon pentru ca se potrivesc, sunt ca doi magneti diferiti + - care se atrag iar daca nu va ramane cu el, o consolare este ca ei sunt impreuna in realitate! oricum sper ca vor fi multe sezoane.happy

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Cu Stefan

| AlexaSiAtat3 a răspuns:

Cu Damon

| ascovit a răspuns:

Eu as vrea sa ramana cu Damon in fil, insa 99% va ramane cu Stefan. Oricum Nina(Elena) in viata reala este casatorita cu Ian ( Damon) si atat timp cat filmu' asta ma tine cu sufletu' la gura de fiecare data, ca ramane Elena cu D sau S nu are importanta, noi sa fim satisfacuti de film si sa nu ramanem dezamagitibig grin ( am inteles ca in total vor fi vreo 5 sezoane, Ian are semnat contract pe 5 ani, deci...)

| Jodelle a răspuns:

Stefan, asa e construita povestea pan` la urma urmii.

| Lola23 a răspuns:

Orice s-ar zice eu sunt de parere ca Elena va ramane cu Stefan!

| Butterfly22 a răspuns:

Salut,ma bucur pentru aceasta intrebare cu adevarat, deoarece putini ce inteleg adevarata intriga a acestui serial.La inceput, in sezonul 1 si 2 eram mai mult ca sigura ca Stefan va fi pana la sfirsit cu Elena, dar in sezonul 3 nu putem sa rabd pana la aparitia urmatoarei serii,am ramas impresionata de schimbarea lui Damon,a devenit atat de romantic happy Cu fiecare episod aparut imi schimb parerea despre ambii,pentru mine Damon este hazliu, in ce priveste Stefan el e mai serios. Totusi pot sa iti spun precis ca pana la urma va fi cu Stefan, am citit si cartea (sunt o mare fana a serialului) Nu te intrista daca doreai sa ramina cu Damon ...in viata reala ei sunt impreuna... Sper ca ti-a placut raspunsul meu, Funda : x

| Madalina1498 a răspuns:

Cu Stefan