| anonim_4396 a întrebat:

Buna am o intrebare in legatura cu The Vampire Diaries.

Tot aud de la cei care au citit cartile ( o sa le citesc si eu ) ca Elena ramane cu Stefan, dar eu stiam ca nu a aparut ultima carte deci de unde stiti ca o sa ramana cu el?

Ms anticipat plus funda :*

1 răspuns:
| Adison a răspuns:

Eu nu am citit ultima carte dar sper sa ramana u Damon pentru ca se potrivesc de minune. In schimb am vazut ultimul episod din sezonul 2 si Katherine i-a spus Elenei (citez):" Este OK sa-i iubesti pe amandoi. Stiu cum este." Deci inseamna ca Elena incepe sa-l iubesca pe Damon.Si cum filmul se inspira din carte...cred ca exista o sansa sa ramana impreuna favoritii mei!