| Mirunabai a întrebat:

Buna,am o întrebare întrebătoare.
Cum pot face un băiat sa ma placa dar prin mesaje? Noi ne-am cunoscut pe Instagram iar el nu este din România

2 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Ce înseaamnă pentru tine să te placă? Să îți scrie pein mesaje - te plac? Asta te va face fericită?

| cristimacheama a răspuns:

În primul rând: Câți ani ai de vrei să ai iubit? Dacă ai sub 16, nu e ok. Și în plus, de ce străin? Nu sunt rasist sau ceva dar sfatul meu e să-ți găsești un iubit din România dacă chiar îți dorești.winking Sper că te-am ajutat! happy