| DoarEuDia a întrebat:

Buna am o intrebare la care as dori parerea voastra, daca eu am 16 ani nu as putea munci peste vara pentru a castiga bani de buzunar?

2 răspunsuri:
| Gabi19971983 a răspuns:

La 16 ani nu te primeste nimeni la munca, dar o varianta e, chiar daca esti fata sau baiat sa te inscrii ca reprezentant la o firma de cosmetice si parfumuri.Cea mai de incredere si mai profitabila e Avon.Castigi garantat minim 100 de lei pe jumatate de luna, din care pierzi maxim 12 h din intreaba luna.
Daca ai fi interesata, contacteaza-ma: lupugabriela99@yahoo.com sau vb aici, sau as putea sa iti dau nr meu de telefon pentru a-ti spune mai multe, si chiar despre produsele care vor fi ale tale

| 010123 a răspuns:

Poti munci. Locuim intr-o tara democratica.