| Emma18P a întrebat:

Buna! am o intrebare.Nu stiu daca ma puteti ajuta cu un raspuns dar o sa intreb totusi.
Deci, eu sunt o fata linistita de obicei.Nu injur nu ma bat sunt destul de respectuasa asta pana cand mi se umple paharul.Nu inteleg de ce in momentul cand cineva "ma calca pe coada" si asta se intampla foarte rar incep sa devin o nesimtita, nu conteaza ce varsta are persoana respectiva.Problema e ca dupa imi si pare rau de ceea ce am putut scoate pe gura.As vrea sa stiu daca ma puteti ajuta cu vreun sfat sa nu mai fiu asa in momentul in care ma supar foarte tare.

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Proasta educatie. E bine ca totusi realizezi ca ai facut o prostie.
E bine sa realizezi asta inainte de a scoate pe gura tot felul de tampenii. Sa vezi ca te vei putea abtine.

| Violleta2022 a răspuns:

Temperament coleric care tine de personalitate rebelioasa.

Ti-as recomanda sa ai niste sedinte la un psiholog, ca sa intelegi ce faci gresit si cum te poti corecta, fiindca poti pierde foarte mult in viata cu un asemenea temperament, care poate fii ignorat cat esti copil mic, dar cand esti adult nu ti s emai tolereaza asemenea iesiri si poti avea probleme cu politia, poti fi dat afara din facultate, de la munca, samd.

| just4ubr2015 a răspuns:

Cautati un iubit si te va calma definitiv si nu iti va mai sari mustarul

| RosaliaOriginala a răspuns:

Mergi la un psiholog

| ajutorsocial a răspuns:

Distruge-le bunurile. funda?