| cory13 a întrebat:

Salut) ma numesc corina si am 16 ani as vrea sa-mi incep relatia sexuala . cred ca-i momentul , mai ales ca sunt sigura de partenerul pe care il am. doar ca ma rusinez si nu stiu cum si ce trebuie sa fac pentru prima data .da sunt informata , am citit multe despre asta ,doar ca ma rusinez sa fac asta ma puteti ajuta cu vreun sfat ceva?

Răspuns Câştigător
| Moonster a răspuns:

Eu iti recomand sa mai astepti un pic, se intampla ceva daca iti incepi viata sexuala mai tarziu? Ce mai recomandabil ar fi la 17, 18 ani.

4 răspunsuri:
| anonimussssssss a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic.totul vine de la sine

| CrazyTeenager a răspuns:

Da, relaxeaza-te.

| cory13 explică:

Nu stiu... eu consider ca doar asta imi v-a pastra relatia. partenerul nu insista, dar am incredere are 23 de ani si pentru el desigur nu il aranjeaza cred eu o relatie serioasa fara asta... de aceia ma si gandesc ca-i momentul avem deja 1 an impreuna.

| cory13 explică:

Nu stiu... eu consider ca doar asta imi v-a pastra relatia. partenerul nu insista, dar am incredere are 23 de ani si pentru el desigur nu il aranjeaza cred eu o relatie serioasa fara asta... de aceia ma si gandesc ca-i momentul avem deja 1 an impreuna.