| DiannaDi a întrebat:

Sunt o persoana prea linistita si prea cuminte uneori. as vrea sa devin mai plina de viata, nebunatica..si nu stiu de unde sa incep! imi puteti da niste sfaturi? va multumesc

4 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Buna.
Daca te simti bine asa cum esti,nu inteleg de ce ai vrea sa te schimbi.
Sfaturi? Fi putin mai repela, dar incearca sa ai si anumite limite in acelasi timp.
Iesi cu prieteni in oras, du-te prin cluburi, danseaza, tipa fa ceva care sa te faca sa te simti bine.
Succes!

| Dariusuu a răspuns:

Fi ceea ce ești tu cu adevărat, nu ce vor alți.

Nu te schimba mai mult decât trebuie, te poți distra și dacă ești o persoană cuminte și liniștită doar că trebuie să ști cum

Să ai grijă de tine!

| RalucaTyan a răspuns:

In primul rand cati ani ai?
Acum: iesi in parc cu prieteni, fii mai sociabila, mergi la film, etc.

| figure a răspuns:

Incearca cateva distractii mai extreme (nu neaparat periculoase). Bungee jumping, o noapte de distractie in club, un city break intr-un oras interesant, cunoaste oameni noi si diferiti fata de cei cu care ai interactiona in mod obisnuit. etc.