| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare o sa para cam ciudata...

cum fac ca un baiat sa`mi dea shat...[ adica... sa`mi dea fumul lui de la tigara in gura mhea ]

funda j vot.

7 răspunsuri:
| Kenny a răspuns:

"Da'mi si mie un fum" cand e aproape i s-a terminat tigara?laughing

| AndreiZz a răspuns:

Ca si cum l-ai saruta doar ca el expira fumul iar u il inspiri.

| PuFuLeTeLe_9807 a răspuns:

Pur si simplu ii zici laughing dar de ce nu tragi tu singura din tigara? straight face

| deeutzy a răspuns:

Ai rogi... sau te apropii de el cand scate fumul din gura laughing si deschizi gura...nu stiu asta cred.eu nu fumez deci nu ma pricep sorry pup :*
succes

| deeutzy a răspuns:

Ai rogi... sau te apropii de el cand scate fumul din gura laughing si deschizi gura...nu stiu asta cred.eu nu fumez deci nu ma pricep sorry pup :*
succes!

| Numby a răspuns:

Pai cand fumeaza ii zici ca vrei sa i areti o smecherie dupa ce trage din tigara si l saturi.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Gura la guralaughing eu asa am facut bine eu nu eram atenta. poavestea mai lunga.