| anonim_4396 a întrebat:

Poate ca o sa vi se para ciudata întrebarea, dar cum se fumează fără sa afecteze sănătatea? Adică dacă as trage fumul în gura și apoi afara, afectează?

10 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Tragi in gat o sa ai cancer acolo si nu la plamani sau te lasi de otrava

| anonim_4396 explică (pentru RAY):

Nu fumez

| RAY a răspuns (pentru anonim_4396):

Bravo ție, trebuie sa te dezvolti si emotional man

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da, afectează. Cancer a cavității bucale și a laringelui, a corzllor vocale. Iar cum și prin mucoasa bucală și inghițirea de salivă se absorb substanțe în organism, mizeria ajunge și în alte părți.

| mihai69 a răspuns:

Da. Nu poți fuma fără să suferi nicio afectare a stării de sănătate.
Nici măcar să stai lângă alți fumători nu e ok.

| Andreeush a răspuns:

Nu se poate așa ceva, nu ai cum să fumezi fără să îți afectezi sănătatea.

| Henrypericolpublic a răspuns:

Nu afecteaza asa rau decat daca tragi in plamani.
Dar fumatul in catva timp afecteaza dantura.
Cati ani ai? Daca esti mic nu ar trebui sa faci asta ( nu te supara ca iti spun).

| anonim_4396 explică (pentru Henrypericolpublic):

Nu fumez, am vrut doar sa ma informez.