| AnnaSophiaRobb a întrebat:

Baieti! O intrebare pentru voi, cum va comportati cind va place de o fata, nu in sensul ce intreprindeti pentru a-i da de inteles asta, dar....cum in general se comporta un baiat (coleg de clasa) cind simpatizeaza o fata, cum as formula mai corect....cum iti dai seama daca un baiat te place, aveti voi metodele voastre happy merci anticipat, dau funda la cel mai bun si argumentativ raspuns!

Răspuns Câştigător
| Cristi94de a răspuns:

Deci sa inteleg ca tie iti place de cineva, dar nu sti sigur daca el te place laughing? Pai depinde de mai multi factori, pana la urma fiecare ii diferit. Daca ii coleg de clasa, eu zic ca iti poti da seama dupa mai multe chestii, de ex cum se comporta cu tine acuma 2 luni, si cum se comporta dupa 2 luni. De obicei, voi ar trebui sa stiti cand un baiat va place, deoarece noi baietii suntem mai "prosti" ca sa zic asa. Ai rabdare si o sa vezi pe parcurs cum merge treaba. Daca zici ca ii coleg cu tine, eu ti-as propune sa incerci sa intrii in vorba cu el si sa vezi cum reactioneaza, iti poti da foarte usor seama, dupa cum ii stralucesc ochii, dupa cum zambeste s.a.m.d. Crede`ma, o sa iti dai seama singura de treaba asta happy.

PS : ai grija de cine iti place, in ziua de azi baietii is cam de pe alte planete.

| AnnaSophiaRobb explică (pentru Cristi94de):

Iti multumesc, voi lua in consideratie si voi avea grija! happy

3 răspunsuri:
| Nickname1890 a răspuns:

Vei observa ca te priveste des, se va uita in ochii tau sau la buzele tale va zambi des cand vorbeste cu tine, daca il rogi ceva, nu va ezita sa te ajute. In pauze va face in asa fel incat sa ajunga pe langa tine etc.

| AnnaSophiaRobb explică (pentru Nickname1890):

Ti-as mai da si tie o funda, dar oricum merci, acum incep sa-mi dau seama de mai multe lucruri laughing