| dianaadinna a întrebat:

am o intrebare pentru voi baietii.ce cadou ati prefera de craciun/trebuie sa fac un cadou unui coleg de clasa si nu stiu ce as putea sa-i iau. tine cu dinamo si m-am gandit sa ii iau ceva care sa contina o emblema a lor sau nu stiu ...va rog ajutati-ma mentionez ca sunt in a9a

Răspuns Câştigător
| ionghidonHD a răspuns:

Si eu am primit de la o colega de clasa cu, care ma intelegeam fB, o felicitare cu o poza dea ei cu niste fraze pe care o am intr-o rama. langa pc o tin ca amintire, si de ce nu poti reveni la un acesoriu cu dinamo bafta

1 răspuns:
| împartezâmbete a răspuns:

Da e o idee buna ceva legat de treaba asta cu microbist e foarte ok