| Yosii a întrebat:

Am o intrebare pentru voi la care vreau sa-mi rasp sincer laughing. bun: Daca esti intr'o scoala singur/a, si toate usile inchise. si sar auzea zgomote ciudate.laughing ce ai face?

6 răspunsuri:
| marionettetolife a răspuns:

Pai ma-si duce la primul colt masi piti si as inchide ochii, tu?
interesanta intrebare!

| zbye a răspuns:

Eu de obicei nu am cum sa ajung in situatia asta pentru ca chiulesc de la ore laughing dar chiar daca as ajunge in situatia asta as lua un scaun si as sparge geamul si as iesii afara happy

| EvelynAnLavey a răspuns:

Sparci un geam, iei o bucata de sticla cu tine daca vrei sa mergi sa vezi ce e, daca e ceva gen fantomalaughingsi vrei sa te duci.mai bine spui o rugaciunelaughing, daca nu vrei sa te duci nu te panicahappy gandeste-te la Idolul tau si ca lui nu iar fii frica happy...asa fac eu cand sunt in asemenea situatiilaughing >.

| absoluta a răspuns:

As iesi din scoala. as fugi cat ma tin picioarelehee hee in nici un caz nu m-as duce sa vad ce este!

| NewAn0nim a răspuns:

Ma ascund!

| NewAn0nim a răspuns:

Sigur măi...curajoşilor, numa' eu sunt sincer?