| sandurares a întrebat:

Ce faci cand in casa se aud zgomote ciudate si esti singur

Răspuns Câştigător
| gRasuPCH a răspuns:

Andreyutzha are dreptate sau poti sa aprinzi si o lumina de veghe iti iei si u un animal de companie... nu stiu ce sa zic eu am avut alte problema. pana sa moara tatal meu pe la 3 dimineata suna Soneria ma duceam la usa si besna pe scara blocului si nimic la usa suna de 2-3 ori. timp de cateva sapt. dupa a decedat tata si nu s.a mai auzit nimic...

11 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Ma asez comod si intreb "Tu esti mircea?"

| CannbalCorpse a răspuns:

Stau cu cutitu' in mana happy! aprin toate luminile din casa si imi zic imi minte ca nu e nimeni.

| AliveOne a răspuns:

Ma duc sa verific sa vad ce a produs zgomotele :

suntserios
| suntserios a răspuns:

Ma duc sa cercetez, asa vad cu ochii mei ca imi joaca feste auzul

| summergirl25 a răspuns:

Si mie mi se intampla, mai ales seara cand nu mai e lumuna afara! Eu doar imi imaginez canu sunt singura, ma gandesc ca mai e cineva in alta camera, iar acea persoana nu a auzit nimic! Incearca si tu!

| andreyutzha a răspuns:

1.puneti o melodie si ascult-o la casti.
2. pune'te la nanihappy

| vasibbv a răspuns:

Paranoia e mare, mi se intampla des depinde stare. ma mai panichez dar mereu ma uit in zona in care s-a auzit sunetulhee hee o fractiune de secunda si bineinteles ca nu vad nimic... apoi apare paranoia si ma mai uit inca o data si iar nu vad nimic si-mi trece. Fa si tu la fel mergebig grin

| NEFERA a răspuns:

Ceva similar mi s-a intamplat si mie.Ma uitasem la un film de groaza in care la ora 03:15 se intampla ceva, casa era bantuita in fine! Nu te mai fac sa te gandesti la asta dar sper ca-ti dai seama ce infricosetor a fost filmul daca a primit 2premii pe aceasta tema. Faza era ca am adormit la 03:00 aproape ca in film asta a fost ciudat deci nu te uita la cele mai infricosetoare filme de groaza ca in exemplul asta.

| deliutza7 a răspuns:

Pai simplu suni un prieten si stai de vorba cu el iar cand nu ai minute incerci sa te culci.

| cosmin66 a răspuns:

Dai volumul la televizoru foarte tare pe mine ma ajuta sau daca nu te uiti la televizor, joaca jocul tau preferat pe calculator ca asa nu o sa te mai gandesti la alte zgomote si daca nici asta nu merge atunci vorbeste cu cineva pe internet cel putin o sa ai impresia ca nu mai esti chiar asa de singur.