| radux3 a întrebat:

De unde imi setez contul facebook pentru a face publice decat o parte din informatii? ( adica sa vada doar prietenii informatiile despre mine, nu si alte pers) mersi mult dau fda

3 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Aici: http://www.adevarul.ro/......50908.html explica foarte amanuntit si foarte bine cum poti sa-ti securizezi facebook-ul. Succes si numai bine!

| haifisch a răspuns:

De la Privacy. Account - Privacy

| mariaanaefycarinaoso a răspuns:

Pai... eu stiu ca atunci cand vrei sa publici ceva te intreaba cine vrei tu sa vada acea informatie si alegi tu acolo