| elenutzaa008 a întrebat:

am o intrebare, poate ca toti studentii o au, anul aceste termin facultatea de agricultura, specializarea biologie (USAMV Iasi) unde as putea sa ma angajez, imi dau licenta in hematologie. multumesc

1 răspuns:
| Ara997 a răspuns:

Poate ca toti studentii ar trebui sa-si puna intrebarea asta inainte sa aplice la o facultate anume urmarint care sunt ofertele de angajare pe piata muncii.
facultatea are conexiuni cu diverse institutii si firme, acolo trebuie cautate ofertele.