| biancavoicu a întrebat:

Am o intrebare, poti sa pui o poza la avatar direct de pe internet. Daca da. Cum?

1 răspuns:
| Simonikk a răspuns:

Da se poate.mai intai selectezi poza pe care vrei sa o pui la avatar dai clikdreapta pe poza si apoi dai la save inagen as o salvezi iar dupa ce ai salvat-o, acolo la mes cand rei sa gagi alte poze acolo in dreapta scrie browse si iei poza care iti trebuie dar mai intai tebuie sa ti minte in ce fisier ai pus poza respectiva