| Jdjsnshxjxjshdhx a întrebat:

Hei,nu stiu ce cadou sa-i cumpăr iubitului meu de ziua lui! Stiu ca este un subiect deja discutat, dar chiar este greu.
Nu vreau cadouri care sa ma implice pe mine, deci tablou cu noi (are destule) sau poze cu noi sau chestii din astea. Dupa parerea mea alea sunt potrivite pentru Valentine s day.
Nu pot sa-i iau parfum, are destule, nici ceas, i-a luat altcineva deja, ce as putea sa-i cumpăr?
Baieti, voi ce va doriți de ziua voastră?

5 răspunsuri:
| Elena9328 a răspuns:

Cămașă.
Șapcă (daca cumva poartă)
Tricou
Vezi ce i place cel mai mult, din cele pe care știi și i-ai luat, vezi dacă ar mai fi și altceva.

| Jdjsnshxjxjshdhx explică (pentru Elena9328):

I am luat cămașă anul trecut,nu poarta deloc șapcă, e ieșit din calcul asta cu hainele. Pana si un tricou daca il iau, simplu alb, daca nu il probează el sa i vina cum vrea el, nu e bine. Deci haine, nu.

| EneCristian a răspuns:

Pai ce pasiune are? ce ii place ce il atrage?

| Jdjsnshxjxjshdhx explică (pentru EneCristian):

Tot ce este legat de fotbal. Ii place mult sa se joace FIFA. Am gândit sa i iau FIFA 2018, dar apare tocmai in August. Alte pasiuni mu are. E un baiat foarte complicat ..ma doare capul deja

| EneCristian a răspuns (pentru Jdjsnshxjxjshdhx):

Fifa oke atunci care e echipa lui favorita? iai ceva de acolo ceva ce foloseste( fular sau tricou sau orice) poti sa ii iei un controler (daca are playstation) care sa fie ornat custom ceva de genul sau orice suvenir semnat sau poate chiar is o masa de foosball uite si tu aici sa te inspiri:https://www.olx.ro/oferte/q-fotbal/ Bafta!