| FarkasRamona a întrebat:

Buna, am o mare intrebare, poti scapa de sentimentele pe care le are o lesbianca?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unii adolescenti si adolescente, la o anumită varsta simt atractii pentru diferite sexe.
Tu câți ani ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Sigur, scapi doar daca stai acasa la tine si nu te mai duci la ea.

| sierra1 a răspuns:

E vorba de sentimentele tale sau ale altcuiva față de tine?

| siriusblack98 a răspuns:

Chiar nu inteleg intrebarea. Te iubeste o fata lesbi si vrei sa o faci sa nu te mai iubeasca sau ce? rolling on the floor))) E un om ca oricare, nu poti controla ce simte pentru cineva. Acum chiar nu stiu daca te referi la altceva ca e o intrebare foarte seaca.