| Yoคna a întrebat:

Intrebare intrebatoareeee big grin Cum poti scapa de ulcior (la ochi)? happyfunda +vot

2 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Acesta se datorează unui microb, deci trebuie să mergi la medicul oftalmolog, pentru a-ți prescrie tratamentul necesar (unguent cu antibiotic sau chiar antibiotic).
Nu te juca, este vorba de orgelet.
„Urcior" este denumirea populară.
Sănătate!

| bhdrfjuerhfytgrfureifherhfbrtygfuf a răspuns:

Da st e foarte rau sa ai un ulcior la ochi si eu am unul poti sa incalzesti o coada de lingura di lemn sau poti cumpara un unguent cu acramicina costa doar 3 lei