| Cristina2602 a întrebat:

Buna! Am o mare mare problema. De când mi-am luat iPhone (2) luni, apar online pe Facebook și Messenger, mi-am șters contul, aplicațiile, m-am pus pe invizibil și la fel apar online zi și noapte. Nu sunt conectata pe nici un alt dispozitiv. Va rog din suflet sa ma ajutați! Nu știu ce sa ii mai fac

1 răspuns:
| dullcat a răspuns:

Buna.Obisnuiesti sa iti inchizi toate paginile de net si aplicatii pe care le folosesti pe telefon? Sau le dai,, in bara''? Daca pagina de Facebook ramane deschisa, si tu vei aparea online mereu.