| MariaAna1996JqYv a întrebat:

Cum as putea sa-mi fac contul de Facebook invizibil pentru catva timp? Nu sa nu mai apar online,ci daca cineva ma cauta sa nu ma gaseasca. Nici macar prietenii, pentru ca am intrat intr-o problema unde este linkul meu de Facebook, si primesc mesaje de prost gust in fiecare zi :'( Va rog ajutati-ma! Dau funda. Si voturi love struck

2 răspunsuri:
| Herman_Hanelore_1993 a răspuns:

Poti incerca la comenzi rapide pentru confidentialitate happy se afla in dreapta sus, langa notificariwinking de acolo poti seta cine poate sa iti vada lucrurie ce le postezi. Sper ca te-am ajutat! big grin

| MariaAna1996JqYv explică (pentru Herman_Hanelore_1993):

Eu vreau sa-mi dezactivesc cumva contul..nu stiu. Nu sa-l sterg. V-oi mai cauta. Multumesc oricum.