| Fluturemov a întrebat:

Buna!

Am o mare problema.Inainte mergea sa sun de pe mess,acolo la video call voice call, iar acum nu ma mai lasa si nu stiu ce sa ii fac..imi spune asa: your computer is not connected to the network'...dar netu e conectat.

Ajutati-ma.Multumesc!

3 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Regleaza data si ora la pc si apoi merge sa te conectezi cu web-ul sau voice call.
Bafta!

Răspuns utilizator avertizat
| TuttyFk a răspuns:

Exact cum a zis nelu sa faci umba pe acolo ca eu asa am facut am modificat cateceva si merge nu stiu de ce ca inainte mergea direct e dar macar merge